Báječnej bál 2024 - Rychlé šípy

3. ledna 2024, 23:22
Pořádáme pro všechny mládežníky z okolí SOUTĚŽ V TANEČNÍ OBRATNOSTI. Kdo máš v sobě jen trochu mládežnické krve, přihlas se; uvidíš, jsi-li pružný, silný a obratný, nebo těžkopádný jako sloní mládě! Plesat se bude celý večer v Malenické ulici v pátek 12. ledna v 7 hod. več. Vítězi v soutěži věnujeme vyšitou sportovní vlajku na tričko – Rychlé šípy!
Po roce můžete opět zavídat do KC Zahrada, které se letos promění v Rozdělovací třídu – konec Druhé strany, bránu do světa Stínadel! Hudbu Caktusu showband bude střídat píseň Vontů, ale i veselé zpěvy našich známých hlasů – Mirka Dušína, Jarky Metelky, Jindry Hojera, Červenáčka a Rychlonožky.
Fanoušci Foglarových hrdinů se mohou těšit na vše, co patří ke každému Báječnému bálu. Jen co si Rychlonožka přilepí vousy a trochu se oblékne, opona odhalí třeskutě vtipné moderátory, nevídaná taneční čísla, výuku tance, fotokoutek nebo tombolu!
Chybět nebude ani soutěž o nejlepší kostým – nechte tedy popustit uzdu své fantazii a přijďte převlečeni za svou oblíbenou postavu! Ať už se jedná o Maxmiliána Drápa, Dlouhé bidlo nebo Široka, starou Jeremiášku, Vlastu či Alžbětinu Prknářovou alias Haha Bimbi!
Rychlé šípy mají dobrá srdce! Výtěžek plesu letos poputuje na vybraný projekt Skautské nadace Jaroslava Foglara, která je rovněž partnerem plesu!
Číslované lístečky je možné koupit v předprodeji u členů SOMu, nebo od 27. listopadu v knihkupectví Kalich za 250 Kč. Na místě za lístek zaplatíte 350 Kč. Všechny platby jsou možné v hotovosti, nebo prostřednictvím QR kódu. Pokud byste lístky rádi zaplatili on-line, stačí vyplnit formulář na odkaze https://forms.gle/kZ7hPGiT3AQ6k9tPA, objednat požadovaný počet vstupenek a zaplatit příslušnou částku na náš účet!
Akci zaštiťuje Sdružení evangelické mládeže, Skautská nadace Jaroslava Foglara a Ochranný svaz autorský - OSA.
Atmosféru posledního Bajbálu v KC Zahrada můžete nasát z fotek na našem Rajčeti: https://prasom.rajce.idnes.cz/
A kudy se dostanete do KC Zahrada, ptáte se jistě?
METREM
- trasou C na stanici Chodov, pak pěšky 6 min směr KC Zahrada
AUTOBUSEM
- linkou 197 od metra Chodov jednu zastávku do stanice Jarníkova
- linkami 177, 115, 135, 154, 193, 511 do stanice U Kunratického lesa a pak kousek pěšky
PĚŠKY
- od stanice metra Chodov podél Roztylské ulice (administrativní centrum The Park po vaší levé ruce), na křižovatce s Jarníkovou ulicí šikmo doprava a kolem budovy "Slunečnice" nebo od OC Chodov kolem pošty v Hráského ulici a dál podle šipek – obě cesty jsou stejně dlouhé
AUTEM (Pozor, alkohol za volant nepatří!)
- od OC Chodov po ulici Roztylská, pak na druhé křižovatce odbočit vpravo
- od dálnice: exit 2 (z centra) nebo 2A (od Brna) na Šeberov, pak na kruhovém objezdu směr Kunratice a na dalším kruhovém objezdu odbočit do Roztylské ulice - z ní první křižovatka doleva.
Samoletkou nebo na létajícím kole
- to raději nezkoušejte.