Mládež sobě – Sjezd (nejen) evangelické mládeže v Litoměřicích

Také tak rádi jezdíte každý rok na sjezd? Chtěli byste být víc než jen řadovými účastníky? Máte chuť vykročit přes čáru do světa organizátorů a účnikujících? Následující výzva je pro Vás jako stvořená.

5. května 2015, 21:12

Milí přátelé,

páteční večerní program na Sjezdu (nejen) evangelické mládeže, jehož téma nese název Přes čáru, bychom rádi letos vytvářeli s vámi. Pokud máte svoji skupinku lidí, kteří rádi hrají divadlo, tvoří film, předvádí skeče či se věnuje dalším kreativním činnostem máte příležitost vystoupit v hlavním sále. Váš příspěvek by měl trvat max.10-15 minut. Přihlašujte se prosím na mladez@e-cirkev.cz do 30.6. a ve stručnosti představte svůj příspěvek, autora, počet lidí. Technické požadavky nám pak následně hlaste do 31.8. 2015 na e-mail viz výše.

Přidáváme podrobné informace v pdf zde: vyzva_mladez_sobe_2015.

Také se hledají hudebníci pro společné sjezdové zpívání. Pokud máte svou kapelu nebo přátele, kteří by rádi doprovázeli v průběhu Sjezdu, neváhejte napsat na stejnou e-mailovou adresu.

Převzato z http://mladez.evangnet.cz/2015/04/mladez-sobe-pres-caru-litomerice-2-4-10-2015/ a upraveno Mirjam Potočkovou.