„Jak se do Facebooku volá, tak se z Facebooku ozývá.“

O prázdninách se dá dělat leccos. Tomu, kdo by je nechtěl úplně celé prolenošit, přinášíme následující pozvánku na kurz s velmi aktuálním tématem využítí facebooku pro neziskové organizace. I náš SEM je takovu organizací a absolvent tohoto kurzu by mu mohl velice pomoci.

9. května 2015, 20:28

Typ kurzu: FUNDRAISING, MARKETING, PR

Datum konání: 1. července 2015
Čas konání: 9:30 - 16:30
Rozsah: 7 hodin

Facebook může vaší organizaci přinést mnoho dobrého. Poznejte jeho potenciál a využijte ho ke svému prospěchu. Naučte se vytyčit si správné cíle a nastavit komunikační strategii tak, abyste jich dosáhli s vynaložením co nejmenšího množství času i peněz. Poznáte možnosti Facebooku a naučíte se je využívat. Naučit se sestavit strategii komunikace. Poznáte příležitosti i hrozby sociální sítě Facebook a budete si umět poradit i v případě krize či ve složitých situacích. Kurz je určen pro všechny, kteří sociální sítě využívají ke komunikaci témat své organizace nebo s tím chtějí teprve začít.

Forma: prezentace, diskuse, workshop

Lektor: Marek Jehlička

Obsah:

  • Jak sociální sítě změnily svět a co to pro nás znamená
  • Strategie komunikace
  • Facebook a jeho nástroje
  • Pohodová a krizová komunikace na Facebooku
  • Nejčastější chyby v komunikaci
  • Případové studie (příklady)

Cena kurzu je 2060 Kč, pro držitele karty ISIC platí desetiprocentní sleva. Po absolvování obdržíte osvědčení společnosti Neziskovky.cz, o.p.s.

Další organizační informace (jak se přihlásit na kurz, jak uhradit účastnický poplatek, jaké máme storno podmínky a reklamační řád).

Převzato z
http://www.neziskovky.cz/kurzy/index.php?AS=1&ACT=kurz_detail&idkurzu=804.